Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Święta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Święta. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 27 grudnia 2010

Nowy Rok!


Już po świętach,
stary rok się kończy
jego blask już mija
Nowy 2011 do brzegu dobija...

Życzę by był piękny
lepszy od starego
a Tobie
przyniósł coś szczególnego...

samej serdeczności
i samej miłości
uśmiechu na twarzy
i to o czym marzysz...